• POLISH
  • ENGLISH
  • GERMAN
  • GEORGIAN
  • RUSSIAN
  • LITHUANIAN
  • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

MURARZ Z GRUZJI SZUKA PRACY

874
Cena: 12,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: wielkopolskie
Firma: EUROTRADER321
Powiat/Kraj ostrowski
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Kod pocztowy: 63-400
Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 19
E-mail: kasia@jbtrade.eu
Telefon: 690004179
Strona www: www.eurotrader321.pl
   
dodano: 2018.08.24
ważne do: 2020.03.07
wyświetleń: 400

Szczegóły oferty:

BEZPOŚREDNIA REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z GRUZJI

Agent handlowy Eurotrader321 umożliwia bezpośrednie pozyskanie i zatrudnienie pracowników z Gruzji i Ukrainy w różnych zawodach, m.in.: pracownik przetwórstwa spożywczego, mięsnego i rybnego, tapicer, pracownik produkcji, operator maszyn, sprzątacz, pakowacz budowlaniec itp.
Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie formalności związanych z uzyskaniem zezwoleń na pracę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Efekt: stały, lojalny, rzetelny pracownik w Państwa Rekrutacja odbywa się w Gruzji pracownik przyjeżdża z aktualnym zaświadczeniem lekarskim wymagamy wypełnienia formularza na naszej stronie na jakie stanowisko jest potrzebny pracownik w danym zawodzie, trzeba wypełnić formularz na podanej stronie a my odeślemy CV z państwa zapotrzebowaniami, gdzie można wybrać osobiście dane osoby, w przypadku problemów odpowiadamy gwarancją 100% za pracowników i również możliwe jest wymienienie pracownika, zapewniamy załatwienie badań u lekarza oraz szkolenie BHP. Po 3 miesiącach należy do nas również załatwienie wizy jeśli pracownicy się sprawdzą i będzie możliwość dłuższej współpracy.
 
http://WWW.work.eurotrader321.pl  po czym wyślemy państwu kandydatów na wymagane stanowisko pracy więcej informacji mail kasia@jbtrade.eu Tel +48 690 004 179
facebook