• POLISH
 • ENGLISH
 • GERMAN
 • GEORGIAN
 • RUSSIAN
 • LITHUANIAN
 • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ROMANTYCZNA WYPRAWA DO GRUZJI 2019

1442
Cena: 2 350,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: cały kraj
Firma: bookinggruzjia.pl
Powiat/Kraj cały kraj
Miasto: Ostrów wlkp.
Kod pocztowy: 63-400
Ulica: Józefa Piłsudskiego 19
E-mail: info@eurotrader321.pl
Telefon: 603903979
Strona www: www.bookinggriuzjia.pl
   
dodano: 2019.07.30
ważne do: 2022.05.21
wyświetleń: 241

Szczegóły oferty:

ROMANTYCZNA WYPRAWA DO GRUZJI 2019
KUTAISI – GORI – UFLISCICHE – TBILISI – MCCHETA – ANANURI – KAZBEGI – BORDZOMI – ACHALCICHE – BATUMI – MARTVILI
8 dni, 7 nocy tylko 2350 zł*
*od 15.06 – 15.09 cena wynosi 3525zł
Pakiet obejmuje:
 • transfer z lotniska i na lotnisko
 • przejazd po Gruzji
 • przewodnik z polsko-gruzińskim językiem
 • 7 noclegów w hotelu trzy gwiazdkowym
 • śniadanie i obiadokolacja
Cena nie obejmuje:
 • biletów lotniczych
 • biletów wstępów na zwiedzanie i inne atrakcje
 • ubezpieczenia
Pakiet pobytowy
Dzień 1. Polska – Kutaisi
Przylot do Kutaisi. Zwiedzanie katedry Gelati i katedry Bagrata z XI w. Jaskini Prometeusza, położonej ok. 20 km od Kutaisi. (w zależności od rozkładu lotu zwiedzanie tego dnia może być realizowane dnia ostatniego). Kolacja i nocleg w Kutaisi.
Dzień 2. Kutaisi – Gori – Upliscyche – Tbilisi
Po śniadaniu przejazd do Tbilisi. Po drodze możliwość odwiedzenia Państwowego Muzeum Józefa Stalina w Gori. Następnie wizyta w Upliscyche, zwanej „Twierdzą Boga”. Skalne miasto zbudowane na wysokim skalistym lewym brzegu rzeki Mtkwari. Przyjazd do Tbilisi. Zakwaterowanie, czas wolny. Kolacja i nocleg w Tbilisi.
Dzień 3. Tbilisi – Jvari – Mccheta
Po śniadaniu zwiedzanie miejscowości Mccheta, starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji liczącego 3000 lat. Na miejscu można zobaczyć wpisaną na listę UNESCO katedrę Sweticchoweli (XI w.), gdzie znajdują się szaty Chrystusa. Możliwość zakupu pamiątek na lokalnym bazarze. Następnie wjazd pod położony na wzgórzu Monastyr Dżwari (VI w.), z którego rozpościera się wspaniały widok na okolicę. Przejazd do Tbilisi, stolicy i największego miasta Gruzji. Miasto zajmuje powierzchnię 372 km kw. i liczy ok. miliona mieszkańców. Powstało w V wieku naszej ery za panowania Vakhtang Gorgasali, gruzińskiego króla Kartli (Iberia). Do największych zabytków miasta należą: m.in.: Sameba – Katedra Świętej Trójcy, znana jako „Budowla Tysiąclecia” i będąca największą prawosławną katedrą w Gruzji oraz na całym Kaukazie, mierząca prawie 100 metrów wysokości; twierdza Narikala (wjazd na górę kolejką linową) z której rozpościera się panoramiczny widok na Tbilisi; plac Europy i Most Pokoju; Al. Szoty Rustawelego z pomnikiem św. Jerzego. Kolacja i nocleg w Tbilisi.
Dzień 4. Tbilisi – Ananuri – Kazbegi (Stepancminda) – Gudauri
Śniadanie. Przejazd w stronę Kazbegi słynną gruzińską drogą wojenną prowadzącą do granicy gruzińsko-rosyjskiej. Po drodze zwiedzanie kompleksu architektonicznego Ananuri z XVII w oraz twierdzy z dwoma kościołami i widokiem na zalew Żinwali. Trasa wiedzie przez malownicze partie wysokiego Kaukazu. W Kazbegi (głównym mieście regionu) piękne lasy i doliny do kościoła św. Trójcy, znajdującego się na wysokości 2170 m. Przy dobrej pogodzie można dostrzec jeden z największych lodowców na Kaukazie – Kazbeg (5047m). Według mitologii do szczytu Kazbeg został przykuty Prometeusz. Kolacja i nocleg w Tbilisi.
Dzień 5. Tbilisi – Bordjomi – Achalciche – Kutaisi
Po śniadaniu wyjazd do Bordzomi, do najsłynniejszego gruzińskiego uzdrowiska. Zwiedzanie parku zdrojowego. Następnie przejazd do Achalciiche na twierdzą Rabati, łączącej w sobie architekturę chrześcijańską z wyraźnymi wpływami tureckimi. Kolacja i nocleg w Kutaisi.
Dzień 6. Kutaisi – Batumi
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do nadmorskiego kurortu Batumi i spacer wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Możliwość zwiedzanie. Do największych atrakcji Batumi zaliczany jest delfinarium i tutejszy 8-kilometrowy Park Przymorski, Plac Ery i Plac Piazza, pomniki Ali i Nino usytuowane przy głównym batumskim deptaku. Na miejscu istnieje możliwość wjazdu kolejką gondolową, z której roztaczają się piękne widoki na okolicę . Czas wolny. Kolacja w lokalnej restauracji, w której serwowany jest tutejszy przysmak „chaczapuri adżaruli”. Wieczorem pokaz tańczących fontann przy pomniku Złotego Runa. Nocleg w Batumi
Dzień 7. Batumi – Martvili – Kutaisi
Po śniadaniu przejazd do Martvili, otoczone unikatowym starodrzewem i głębokimi kanionami, na dnie których wiją się dzikie górskie strumienie. Możliwość Zwiedzania kanionu z pontonem. Kolacja i nocleg w Kutaisi.
Dzień 8. Kutaisi – Polska
Transfer na lotnisko. Wylot do Polski
http://www.bookinggruzja.pl 
facebook